Majówka w Polsce? Niekoniecznie

Wystarczy wziąć kilka dni urlopu w maju, by wraz z dniami wolnymi od pracy uzyskać dodatkowy tydzień na wakacje. Grecja jest w tym terminie najpiękniejsza, ponieważ w promieniach śródziemnomorskiego słońca zaczynają już rozkwitać kwiaty. Ozdabiają m.in. hotel Sissy –alternatywę dla pensjonatu nad Bałtykiem.

Gdzie wyjechać na majówkę?

Jeśli majówka to dla Ciebie upragniony czas urlopu, z którego starasz się co roku korzystać, to z pewnością znasz już na pamięć wszystkie szlaki w Tatrach oraz smażalnie ryb nad Bałtykiem. Może nadszedł więc czas, by zobaczyć zupełnie nowe miejsca i zamiast zdawać się na kapryśną pogodę w naszym kraju, zorganizować wyjazd do słonecznej Grecji? Nie obawiaj się, że będą to zbyt drogie wakacje. Grecja już od kilku lat przyciąga tłumy turystów, chcących korzystać ze słonecznych plaż w przystępnych cenach. Część z nich wcześniej spędzała majówki w Polsce, lecz szybko odkryła, że dzięki tanim biletom lotniczym i niewielkim kosztom zakwaterowania, budżet pozwalający na greckie wojaże jest porównywalny do kosztów wakacji spędzonych w kraju. Warto śledzić oferty zagranicznych wyjazdów, ponieważ czasami pojawiają się wśród nich propozycje noclegu w luksusowym miejscu tj. hotel Sissy, które są korzystniejsze cenowo od urlopu w Mielnie czy Zakopanym. Po co więc przepłacać?

Gdzie na wakacje? Grecja czeka

Jeżeli spędzisz majówkę za granicą, możesz być pewien nie tylko słonecznej pogody, ale też wielu inspirujących doświadczeń, m.in. kulinarnych. Dzięki wyjazdowi do greckiego hotelu Sissy będziesz mógł spróbować smaku lokalnych potraw. Dowiesz się też, jak wygląda prawdziwa sałatka grecka i spróbujesz anyżowego smaku ouzo, wygrzewając się na leżaku z widokiem na hotelowy basen. W międzyczasie odwiedzisz również słynne tawerny i popływasz w ciepłym morzu, a gdy już wrócisz do domu, będziesz mógł chwalić się brązową opalenizną. Wakacje w Grecji przypadną Ci do gustu niezależnie od tego, czy lubisz zwiedzać, uprawiać sporty wodne, czy też marzysz o wielogodzinnym leżeniu na plaży. Jeśli natomiast dysponujesz niespożytą energią, z pewnością ucieszy Cię możliwość wyruszenia w rejs, podczas którego będziesz mógł podziwiać piękno greckich wysp. Oferta skierowana do zagranicznych turystów jest tak bogata, że z pewnością znajdziesz w niej coś ciekawego dla siebie.

Bałtyk, Tatry albo Grecja – czy już wiesz, jaki kierunek tegorocznej majówki obierzesz? Kraj mitycznych bóstw przypadnie do gustu zarówno miłośnikom mórz, jak i gór, których szczyty można obserwować bezpośrednio z plaży. Jeśli więc lubisz wędrówki po górskich szlakach, lecz zarazem nie chcesz rezygnować z morskich kąpieli, Grecja jest dla Ciebie idealną destynacją.

0 comments